Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi00003003
Çok Disiplinli1070150023
Ekonomi & İşletme850150019
Matematik70000007
Psikoloji42000006
Sanat & Beşeri Billimler6961460041
Sosyal Bilimler, Genel307230439540274
Temel Bilimler, Genel03000003
Diğer356140019
TOPLAM68103426011840395
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi