Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Birimlerin Yıllara Göre Proje Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Dini İlimler Fakültesi2101105
Hukuk Fakültesi3001004
Siyasal Bilgiler Fakültesi81920019
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi1030004
Yabancı Diller Fakültesi1000001
Rektörlük2120005
TOPLAM1711441035
The En Fazla Projesi Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi