Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Birimlerin Yıllara Göre Proje Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Dini İlimler Fakültesi2010104
Hukuk Fakültesi2000102
Siyasal Bilgiler Fakültesi80192019
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi1003004
Rektörlük2012004
TOPLAM1301144031
The En Fazla Projesi Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi